Inginer Mecanic Proiectant (toate nivelele de experienta)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea si design-ul conceptului (produsele fiind componente din plastic din industria automotive)
- generarea modelului si desenelor tehnice in CAD (Unigraphix, Catia V5, ProEngineer sau Creo) sau alte programe similare
- asamblarea componentelor si generarea listei de materiale
- creare documentatie (CAD, specificatii de test, protocoale de revizuire)
- utilizare SAP si integrare informatii din CAD.

CERINTE

- experienta relevanta in domeniul mecanicii (in cazul candidatilor cu experienta)
- studii superioare finalizate in domeniul mecanicii
- experienta in utilizarea uneltelor CAD (Unigraphix, Catia V5, ProEngineer)
- bune abilitati tehnice si de citire a desenelor tehnice
- bune cunostinte despre tehnologia de injectie mase plastice
- bune cunostinte si abilitati in MS Office
- limba engleza si / sau germana la nivel mediu
- persoana atenta la detalii si organizata

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Bonusuri lunare si anuale
Tichete de masa
Servicii medicale
Transport
Traininguri