Inginer mecanic proiectant

Delcase

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiecteaza si dezvolta dispozitive/echipamente, utilizand un program CAD, conform cerintelor clientilor
- Realizeaza documentatia tehnica (manual utilizare, fise tehnice etc.)
- Solutioneaza probleme tehnice venite din partea contractorilor
- Colaboreaza cu celelalte departamente in vederea realizarii la termen a proiectelor si remedierii posibilelor probleme
- Raspunde de fluxul operational avizat si realizat in proiectele in care este implicat (proiectare, implementare, finalizare)

CERINTE

- Absolvent studii superioare in domeniul ingineriei mecanice
- Cunostinte solide desen tehnic
- Cunostinte utilizare programe CAD
- Cunostinte limba engleza nivel mediu
- Abilitati de analiza, organizare, creativitate
- Experienta in activitatea de productie si proiectare – constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

1. Salariu de baza + bonus pentru fiecare task realizat in timpul alocat.
2. Salariu negociat in functie de nivelul de cunostinte + evaluari din 6 in 6 luni.

DESCRIEREA FIRMEI

Productie componente mecanice si echipamente industriale