Inginer masini termice

CLARISMART CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre partenerii sai, o persoana pentru postul de Inginer masini termice.

Descriere post:

- Coordoneaza si participa la activitatea de montare si punere in functiune a echipamentelor radiante
- Verifica etapele si calitatea lucrarilor
- Urmareste si coordoneaza lucrarile de service
- Intocmeste documentatia pentru clientii de echopamente radiante
- Asiguraorganizarea proceselor de productie si a locurilor de munca din cadrul santierelor de care raspunde, precum si aprovizionarea acestora cu materiale necesare.

Beneficii:

- salariu fix
- masina de serviciu
- telefon

CERINTE

Cerinte:

- Studii superioare , specializare Masini termice, Mecanica, Constructii civile si instalatii
- Permis auto categ. B
- Apt pentru a lucra la inaltime
- Persoana cu gandire analitica si atentie la detalii
- Disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- telefon

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul la adresa de e-mail office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal