INGINER PROIECTANT IN CONSTRUCTII

sc vipublic com advertising srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplineste activitati specifice de proiectare structuri metalice
- Realizeaza proiecte de structuri metalice in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
- Asigura asistenta tehnica pentru realizarea constructiei in conformitate cu documentatia;
- Antemasuratori .

- Urmareste executia lucrarilor din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
-Organizarea lucrarilor la punctul de lucru;
-Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
-Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrari;
-Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;

CERINTE

- experienta 5 ani intr-un post similar
- cunostinte operare PC: AUTOCAD,
- persoana organizata, dinamica, ambitioasa, motivata
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- tichete de masa

DESCRIEREA FIRMEI

companie nationala de productie publicitara