Inginer Electronist

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Respectarea politicilor de calitate din companie
Luarea de decizii cu privire la anumite subansamble electronice
Imbunatatirea serviciului de calitate
Implementarea strategiilor de productie
Instruirea persoanelor din subordine
Coordonarea intregului Departement de Calitate
Oferirea de suport Managerului de Calitate ISO in relatia cu Departamentul de calitate din Germania

CERINTE

Studii superioare – Inginerie Electronica
Cunostinte de limba engleza si de limba germana mediu spre avansat
O persoana capabila sa invete procese noi
Abilitati de coordonare

BENEFICII OFERITE

Salar atractiv
Bonuri de masa
Telefon mobil
Training dupa angajare in Germania
Cursuri de limba germana platite de companie

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).