Inginer electronica/electrotehnica

S.C. EE TEST S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele si solutiile tehnice oferite de companie in domeniul electrotehnic;
- preia si prelucreaza cererile de informatii si de oferta de la clienti;
- mentine relatiile cu clientii existenti si ofera consultanta tehnica;
- prelucreaza si/sau elaboreaza oferte tehnico-economice;
- asigura legatura cu responsabilii tehnici ai furnizorilor/producatorilor de echipamente;
- supravegheaza si se asigura de indeplinirea proiectelor pe care le deruleaza;
- activitati logistice specifice;

CERINTE

- studii superioare de specialitate finalizate in domeniul: inginerie electrica / electrotehnica / automatizari;
- experienta pe o pozitie similara, in domeniul electrotehnic, constituie un avantaj;
- cunostinte avansate de limba engleza (scris si vorbit);
- persoana foarte bine organizata, atenta la detalii cu spirit de initiativa;
- bune abilitati de comunicare, negociere si de lucru în echipa;
- disponibilitate la deplasari interne si/sau externe;
- carnet de conducere (categoria B);

BENEFICII OFERITE

Training de specialitate;
- bonuri de masa;
- pachet salarial atractiv;
- cadru de lucru dinamic si profesionist;