INGINER COORDONATOR TRANSPORT

CAMILINE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza activitatea de transport;
-Calculul costurilor, stabilirea metodelor si actiunilor pentru diminuarea lor;
-Gestiunea piselor de schimb pentru un parc de 30 de masini.

CERINTE

-Cunostinte de mecanica auto si interes pentru dezvoltare in acest domeniu;
-Absolvent de studii superioare tehnice (prezinta avanataj domeniul auto);
-Foarte bune cunostinte de opearare PC;
-Permis de conducere categ B
-Disponibilitate pentru program prelungit;
-Limba engleza nivel conversational (cunostintele tehnice prezinta avantaj)
-Curs de coordonator de transport absolvit (prezinta avantaj)
-Experienta in gestiunea pieselor auto -constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial

Camiline Consulting este o agentie de recrutare si plasare de personal din Timisoara.
Selectam pentru angajatori cei mai protiviti candidati in raport cu cerintele lor. Ii cautam si ii recomandam pe cei mai buni, pe cei mai eficienti, pe cei mai profitabili si pe cei mai motivati candidati.
Oferim pentru candidati informatii corecte si complete despre companiile angajatoare.
Noi NU suntem agentie de leasing de personal.