INGINER COORDONATOR PRODUCTIE

CAMILINE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatea de productie a departamentului de aschiere.

CERINTE

-cunostinte desen tehnic la nivel avansat;
-cunoasterea instrumentelor de masura si control;
-cunoasterea teoretica si practica, la nivel informativ a uneltelor pentru aschiere: strung, freza, freza de danturat, morteza, rectificat plan, rectificat rotund, masina de debitat cu banda;
-interpreteaza si utilizeaza documentatia tehnica-desene de executie si tehnologii;
-realizarea programelor pentru prelucrarea diferitelor piese pe masini cu comanda numerica-programare manuala de la tastaura;
-cunostinte bune de incarcarea programelor in masinile cu comanda numerica;
-selectrea regimurilor de aschiere, sculelor si materialelor, a dispozitivelor de prindere si a pieselor de lucru;
-organizarea si asigurarea cu materiale, semifabricate si SDV-uri a locului de munca;

Studii superioare finalizate-inginer mecanic (prezinta avantaj)
Locul de munca vacant este in Timisoara.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial

Camiline Consulting este o agentie de recrutare si plasare de personal din Timisoara.
Selectam pentru angajatori cei mai protiviti candidati in raport cu cerintele lor. Ii cautam si ii recomandam pe cei mai buni, pe cei mai eficienti, pe cei mai profitabili si pe cei mai motivati candidati.
Oferim pentru candidati informatii corecte si complete despre companiile angajatoare.
Noi NU suntem agentie de leasing de personal.