INGINER CONSTRUCTOR (PROIECTARE SAU EXECUTIE)

SC PROMPT SA TIMISOARA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Isi planifica corect etapele activitatii zilnice, incadrandu-se in timpul alocat fiecareia in parte pentru respectarea temenului final al lucrarilor, raspunde pentru calitatea lucrarilor pe care le executa si pentru respectarea termenelor stabilite
Rezolva corespondenta sosita
Verifica documentatia de executie din punct de vedere tehnic si economic
Intocmeste situatii de lucrari
Intocmeste grafice de executie
Intocmeste oferte pentru terti
Urm??reste din punct de vedere tehnic dispozitiile de santier si proiectul
Executa lucrarile de constructii dupa proiect

CERINTE

Studii superioare de specialitate in domeniul constructiilor (ccia, instalatii in constructii , drumuri si poduri, constructii hidrotehnice)
Cel putin 3 ani in activitatea de coordonare a activitatilor de constructii in santiere de pe postul de sef de santier
Pentru cei interesati de proiectare, AutoCad si SolidWorks
Cunoasterea limbii engleze
Disponibilitate pentru program prelungit
Rezistanta la lucrul in conditii de stres
Permis de conducere ???categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte atractiv , tichete de masa, contract pe perioada nedeterminata, telefon si autoturism de serviciu

Timp de peste o jumatate de secol de activitate neintrerupta, domeniul de activitate s-a extins de la proiectarea masinilor de ridicat si transportat si utilajelor miniere de suprafata la constructii civile si industriale. Gama serviciilor oferite include, pe langa proiectare, executie, montaj, puneri in functiune si sfera expertizarilor, a lucrarilor de reparatii capitale cu modernizarea completa a comenzilor si actionarilor electrice.