INGINER CONSTRUCTOR OFERTARE

CAMILINE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Intocmirea propunerilor tehnico-financiare in vederea depunerii de oferte la procedurile de atribuire prin licitatii publice sau la solicitarea potentialilor clienti
- Analizeaza documentatia de atribuire , identifica neconcordante si formuleaza solicitari de clarificare
-Urmareste raspunsurile de clarificare ale autoritatii contractante si tine cont de ele in elaborarea ofertei
- Colaboreaza cu partenerii de asociere si cu subcontractantii declarati in vederea intocmirii ofertei
- Introduce datele in program special de calcul a devizelor
- Intocmeste la termen , propunerea tehnica si financiara cu respectarea documentatiei de atribuire
- Depune oferta pentru licitatie in termenul specificat
-Intocmeste situatiile de lucrari

CERINTE

Cerinte:
- Absolvent al Facultatii de Constructii
- Cunostinte utilizare calculator : program de realizare a devizelor,Word, Excel
-Minim 3 ani experienta relevanta pe un post similar.
-Prmisul de conducere constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial

Camiline Consulting este o agentie de recrutare si plasare de personal din Timisoara.
Selectam pentru angajatori cei mai protiviti candidati in raport cu cerintele lor. Ii cautam si ii recomandam pe cei mai buni, pe cei mai eficienti, pe cei mai profitabili si pe cei mai motivati candidati.
Oferim pentru candidati informatii corecte si complete despre companiile angajatoare.
Noi NU suntem agentie de leasing de personal.