INGINER CONSTRUCTOR LA ROSU SI FINISAJE

Canova CCM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

- Permis cat. B;
- Abilitati de comunicare
- Capacitatea de a lucra sub presiune, de a respecta termenele limită si de a îndeplini sarcinile la timp;
- Buna cunoastere a MS Office (Word, Excel), Internet;
- Buna cunoastere a programului AutoCAD,reprezinta un plus;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Supravegherea proiectului de la etapa de demarare pana la finalizarea acestuia
- Coordonarea si organizarea echipei de santier
- Asigurarea desfasurarii activitatilor in conformitate cu planificarea acestora.

CERINTE

Cerinte
- Realizarea lucrarilor de constructii in conformitate cu proiectul
- Executarea si respectarea in tocmai a graficului de executie,
- Coordoneaza echipe de muncitori din cadrul societatii sau subcontractori pentru realizarea lucrarilor de constructii pe santierul pe care il conduce, urmarind respectarea materialelor si a calitatii in conformitate cu documentatia.
- Abilităţi organizatorice in realizarea sarcinilor atribuite.
- Siguranţă de sine, capacitate de comunicare si relationare foarte buna cu initiativa.

Alte aspecte se discuta in urma interviului.