INGINER CONSTRUCTII

CLARISMART CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru companie din Timisoara o persoana pentru postul de Inginer constructii.

Responsabilitati

-Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie
-Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
-Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
- Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.
- Coordoneaza echipele de muncitori din santiere;

CERINTE

Cerinte

- absolvent studii superioare (Facultatea de Constructii)
- experienta de min. 1-2 ani in executia lucrarilor de constructii
- cunoasterea legislatiei in vigoare din domeniul constructiilor;
- permis auto categ. B
- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

Beneficii

- salariu fix corespunzator cu experienta profesionala
- tichete de masa
- conditii bune de lucru.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul la adresa de e-mail office@clarismart.ro.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal