INGINER AUTOMATIZARI PLC

Camiline Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Automatizari masini unelte si utilaje, linii de productie si instalatii automatizate.

CERINTE

-Experienta minim 3 ani in automatizari masini unelte si utilaje ,linii de productie si instalatii automatizate;
-Experienta in integrare si executie soft automate programabile Schneider,Siemens,cunoastere echipament electric Schneider;
-Experienta in proiectare si executie instalatii automatizate,dulapuri de automatizare cu integrare PLC-uri;
-Cunostinte in service masini unelte cu CNC si integrari comenzi numerice constituie un avantaj;
-Disponibilitate la deplasari in tara. Depalsari de maxim 2-3 zile;
-Cunostinte limba engleza,la nivel conversational;
-Carnet categoria B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial

Camiline Consulting este o agentie de recrutare si plasare de personal din Timisoara. Oferim servicii de evaluare a competentelor profesionale, servicii de sanatate si securitate in munca.