Inginer automatist

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru Clientul nostru, companie straina in domeniul automotive, un inginer automatist pentru departamentul de mentenanta.

CERINTE

Sunt incurajati sa aplice candidatii cu experienta in automotive sau in mase plastice. Viitorul angajat trebuie sa posede cunostinte foarte bune despre functionarea si mentenanta automatelor programabile industriale - Telemecanique, Siemens , Schneider.

BENEFICII OFERITE

Mediu profesionist, transport gratuit, tichete de masa , training, salariu atractiv.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.