Inginer agronom-management agricol

ANJAMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- redactarea documentatiei si a rapoartelor pentru organismul de control si certificare in agricultura ecologica;
- transmiterea cererilor de derogare organismului de control si certificare in agricultura ecologica;
- redactare rapoarte pentru activitatea curenta;
- urmarirea culturilor;
- mentine legatura intre societate si organismul de certificare: transmitere mailuri, corespondenta;
- studierea legislatiei si a calendarului in vederea depunerii la termen a documentatiei;
- implementeaza obiectivele trasate de management in ceea ce priveste activitatea firmei.

CERINTE

- reprezinta un avantaj: absolvirea Facultatii de management agricol-Inginerie economica in agricultura sau absolvirea master-ului Agricultura ecologica;
- cunostinte agronomice;
- cunostinte operare PC: Office (Excel, word, power-point);
- abilitati de planificare si organizare;
- persoana responsabila;
- ordine, corectitudine si seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant, in functie de experienta;
Telefon de serviciu.

Societate cu sediul in judetul Timis avand ca si domeniu de activitate cultivarea cerealelor