INGINER CONSTRUCTOR

CAMILINE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza intreaga activitate desfasurata in cadrul unui proiect;
- Asigura funcţia comercială (relaţii cu clienţi, furnizori şi subcontractori);
- Asigura managementul forţei de muncă şi al echipamentelor;
- Urmareste calitatea lucrarilor de santier;
- Urmareste inscrierea lucrarilor in graficul si bugetul stabilit;
- Asigura întocmirea de evidenţe şi raportări;
- Asigura respectarea legislatiei in vigoare in domeniul constructiilor;
- Asigura informarea, consultarea şi participarea la toate activităţile privind buna desfăşurare a proiectului.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul constructiilor;
- Experienta in domeniu minim 3 ani;
- Experienţă în organizarea şi coordonarea unei echipe;
- Cunoştinţe temeinice în ceea ce priveşte coordonarea unui proiect (financiar, tehnic, calitate, mediu);
- Permis conducere - cat. B.
- Foarte bune abilitati de comunicare, negociere, planificare si organizare;
- Aptitudini dovedite de organizare, coordonare, si comunicare;
- Bune cunostinte de Office si Autocad si program de devize

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial

Camiline Consulting este o agentie de recrutare si plasare de personal din Timisoara.
Selectam pentru angajatori cei mai protiviti candidati in raport cu cerintele lor. Ii cautam si ii recomandam pe cei mai buni, pe cei mai eficienti, pe cei mai profitabili si pe cei mai motivati candidati.
Oferim pentru candidati informatii corecte si complete despre companiile angajatoare.
Noi NU suntem agentie de leasing de personal.