Gestionar (maghiara)

DTN-RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam o persoana stiutoare de limba maghiara, pentru gestionarea marfurilor din cadrul punctului de lucru din Timisoara.

Responsabilitati:
- Invata toata gama de bunuri comercializate;
- Serveste clientii companiei cu produsele solicitate;
- Participa la realizarea receptionarii marfurilor, a verificarii documentelor de insotire si a predarii actelor catre contabilitate;
- Organizeaza rational produsele din depozit;
- Pregateste marfurile pentru expeditie;
- Participa la inventarul produselor;
- Colaboreaza activ cu celelalte departamente ale companiei;
- Pastreaza confidentialitatea datelor primite.

CERINTE

- Bune aptitudini organizatorice si de comunicare;
- Cunoastere a limbii maghiare;
- Abilitati practice si atentie la detalii;
- Seriozitate, spirit practic si de echipa;
- Cunostinte MS Office;
- Permis de conducere categoria B.

Reprezinta avantaje:
- Cunostintele in domeniul tehnic;
- Experienta in organizarea stocurilor de produse.

BENEFICII OFERITE

- Loc de munca pe perioada nedeterminata, intr-un colectiv tanar si profesionist;
- Salariu corespunzator;
- Bonuri de masa;
- Telefon si calculator de serviciu.

S.C. DTN-RO SRL are 10 ani in Romania in domeniul comercializarii aparatelor, sistemelor si componentelor de climatizare și de refrigerare, fiind parte a grupului slovac de firme DTN.