Functionar in activitati comerciale si administrative - Timisoara

S.C. Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tine legatura cu vama si cu casa de expeditii pentru efectuarea operatiunilor vamale pentru importuri si exporturi de marfa care privesc Punctul de lucru.
- Ridica si depune corespondenta.
- Tine legatura cu Banca, duce si preia documentele de banca.

CERINTE

- studii medii
- permis de conducere categoria B
- seriozitate , punctualitate
- experienta constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala
- mediu de lucru dinamic

Companie cu capital integral românesc, ARABESQUE si-a f¿cut aparitia pe piata româneasc¿ în anul 1994, aducând un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o ofert¿ integrat¿.

În prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.