Frigotehnist

DAAS International Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Diagnosticarea deficienţelor de funcţionare a instalaţiei frigorifice;
• Intreţinerea curentă a instalaţiei frigorifice;
• Punerea/ scoaterea în si din funcţiune a instalaţiei frigorifice;
• Efectuarea de montaje de echipamente in parametrii de calitate, conform cartii tehnice a utilajelor ;
• Raspunde de calitatea reparatiilor efectuate.

CERINTE

• Studii medii de specialitate, de preferinta in frigotehnie;
• Cunostinte tehnice in domeniul frigului comercial si industrial;
• Cunostinte de operare PC
• Corectitudine, seriozitate, gandire logica, capacitate de diagnoza tehnica rapida
• Orientare catre client
• Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
• Atentie la detalii si atentie distributiva
• Capacitate de a lucra in echipa
• Rezistenta la stres
• Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa (sau diurna)
Tichete cadou de sarbatori
Masina
Laptop
Telefon

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier