Esti in cautarea unui loc de munca?

SC Lifein Job SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa Lifein Job vine in ajutorul tau cu o gama larga de job-uri:

- muncitor necalificat;
- operator insertie manuala;
- operator SMT/ AOI;
- operator touch - up/ repair/ debug;
- operator teste;
- operator call center - limba italiana;
- stivuitorist;
- lacatus mecanic;
- electrician;
- reglor;
- sculer;
- customer quality engineer.

Asteptam CV-urile pe adresa de e-mail selezione2@lifein.ro sau ne puteti vizita la sediul firmei noastre de pe Blv. Eroilor de la Tisa, nr 37 A, Timisoara.

CERINTE

- cu/fara experienta (depinde de pozitia ocupata);
- studii medii/ universitare (depinde de pozitia ocupata);
- persoana proactiva, deschisa si sociabila;
- disponibilitatea de a lucra in ture (depinde de pozitia ocupata).

BENEFICII OFERITE

Beneficiile care se ofera depinde de la o companie la alta, precum si de la o pozitie la alta.

Oferta salariala + alte detalii se discuta la interviu.

Lifein Job se prezintă ca un partener strategic pentru proiectarea unor soluții personalizate, cele mai potrivite pentru a planifica și executa inițiativele de schimbare, consolidare și dezvoltare ale clientului ajutându-l să dobândească instrumente avansate de management al personalului.