ELECTRICIAN INTRETINERE PLC (TIMISOARA)

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital integral privat care produce si distribuie produse de patiserie.
- interventii pe partea de electrica la masinile/uneltele/utilajele specifice din hala de productie;
- asigura mentenanta/ reparatiile si reviziile tehnice periodice pe partea electrica la masinile/uneltele/utilajele din hala de productie;

CERINTE

- studii medii profil electric;
- experienta de lucru cu masini PLC Siemens S7;
- bune cunostinte de mecanica, electrica si electronica;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitate de dezvoltare profesionala;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!