Electrician intretinere

step up hr professional services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura functionarea instalatiei si efectueaza orice interventie pentru remedierea defectelor aparute din punct de vedere electric;
Face orice interventie necesara in instalatie;
Participa la activitatile de mentenanta planificata
Participa impreuna cu echipa de electricieni la efectuarea diverselor lucrari de intretinere si de crestere a capabilitatii echipamentelor in departament;
Intervine la defectiunile electrice ale echipamentelor din departament
Intervine in caz de scurgeri si la defectiunile pneumatice.

CERINTE

Cunostinte de electro-pneumaticã, automate programabile (?ntretinere)
Dorinta de a invata si lucra cu tehnologie moderna
Abilitati de comunicare si spirit de echipa
Dorinta de a lucra intr-un mediu dinamic
Cunostintele de limba engleza constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Specializare ?n strãinãtate
Provocarea de a fi in contact permanent cu tehnologia de varf
Mediu de lucru corect si modern
Salariu atractiv
Pachet de beneficii motivant
Posibilitãti de dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

compamie orientata spre activitati de recrutare si training