Electrician/Instalator/Sudor

S.C. HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executarea lucrarilor de sudura prin lipire tare (brazare) pentru produsele fabricate la nivelul companiei;
- executa operatii de lacatuserie si asamblare mecanica;
- instalarea si punerea in functiune a instalatiilor de gaze medicale (statii de aer comprimat, statii de vacuum, statii de oxigen) si a componentelor specifice instalatiilor de distributie a gazelor medicale, precum si anbsp; instalatiilor de ventilatie si climatizare;
- executia de tablouri electrice;
- intocmirea documentatiei de lucru;
- intocmirea necesarului de materiale si piese.

CERINTE

- studii medii in domeniul sudurii autogene, electromecanic/ mecanic si/sau instalatii;
- minim 3 ani experienta practica in domeniul sudurii, electromecanic/instalatii;
- familiarizat in lucrul cu compresoare si motoare electrice, echipamente de ventilatie;
- cunostinte actionari electrice, hidraulice, pneumatice si brazare;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- initiativa, perseverenta, flexibilitate;
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate pentru deplasari frecvente.

Compania a luat ființă din dorința de a aduce în sistemul sanitar din România produse de calitate, contribuind astfel la îmbunătățire aserviciilor și condițiilor din clinici și spitalele. Cu ajutorul echipei noastre de oameni calificați și dedicați, cu o experiență de peste 25 de ani, producem în România echipamente medicale la cele mai înalte standarde și oferim cele mai bune soluții integrate pentru A.T.I. , Săli de Operație, Saloane și Zone Critice. Misiunea noastră este aceea de a asigura furnizarea de servicii și produse, pe termen lung, și de a satisface în mod continuu cerințele clienților noștri.