Electrician

Adept Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie multinationala - lider in industria alimentara, suntem in cautarea unui Automatist pentru unitatea de productie din Timisoara.

Responsabilitati:
•Dezvoltarea si îmbunătăţirea din punct de vedere electric a liniilor de producţie;
•Verificarea si dezvoltarea schemelor electrice pentru toate maşinile din Fabrica;
•Dezvoltarea si asistarea din punct de vedere electric a noilor proiecte;
•Participa la mentenanţa parţilor electrice a liniilor de producţie;
•Este responsabil de mentenanţa liniilor de producţie si maşinilor din aria desemnata;
•Informează gestionarul asupra pieselor de schimb si materialelor pe care trebuie sa le înlocuiască in aria sa de responsabilitate;
•Păstrează curăţenia la locul de munca;
•Respecta procedura de cerere piese de schimb;
•Respecta termenele pentru proiectele sale;
•Se implica in proiecte de imbunatatire a performantei liniilor de productie;
•Respecta si aplica toate normele privind sanatatea si securitatea in munca

CERINTE

•Scoala profesionala sau liceu profil electro ;
•Studii superioare – constituie avantaj;
•Experienta in intretinere, reparatii si automatizari;
•Bune cunostiinte teoretice si practice in actionari electrice;
•Disponibilitate de a lucra pe schimburi;
•Capacitate de integrare intr-un colectiv.

Adept Human Resources ofera o gama flexibila de servicii de recrutare. Echipa noastra de consultanti este specializata in identificarea si atragerea talentelor pentru diverse roluri intr-un numar mare de industrii. Ne mandrim cu experienta si cunostintele acumulate atat in ceea ce priveste candidatii, cat si clientii, in industriile in care ne focusam. Avand in vedere know-how-ul acumulat de Consultantii nostri de-a lungul timpului, putem oferi o solutie in orice situatie.

Scopul nostru este sa construim parteneriate cu clientii nostri, nu sa actionam ca un simplu furnizor. Reusim sa facem acest lucru plecand de la o intelegere in profunzime a afacerii dezvoltate de catre acestia, a mediului in care activeaza si a cerintelor lor specifice. Ca rezultat, oferim un serviciu profesionist, personalizat si eficient din punct de vedere al costurilor.

www.adepthr.ro