Educatoare/Asistent educatoare

Kids University

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centrul Educational Kids University din Dumbravita, Timis angajeaza noi colegi pentru urmatoarele posturi:
Asistent Educator 0-3 ani
Asistent Educator 3-6 ani
Profesor de engleza
Profesor de germana

Cautam persoane pasionate de lucrul cu copiii, rabdatoare, energice, comunicative, creative si adaptabile/flexibile, cu interes pentru psihologia si dezvoltarea copilului.

CERINTE

Solicitam experienta anterioara in mediul pedagogic si studii finalizate sau in curs de finalizare in cadrul Facultatii de Pedagogia Invatamantului Primar si Prescolar.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim noi:
- experienta de-a oferi educatie la un alt nivel
- participarea la cursuri de formare;
- participare la seminarii, conferinte atat in cadrul scolii cat si in afara ei;
- coaching si consiliere;
- acces la resursele institutiei de invatamant: carti, dvd-uri etc;
- mediul de lucru prietenos si stimulativ, echipa consolidata si cu o misiune comuna
Daca vrei sa ni te alaturi, trimite-ne cateva randuri despre motivatia de-a face parte din echipa Kids University, alaturi de CV-ul tau la adresa: kids_u@yahoo.com

Centrul Educational Kids University - ingrijirea si educarea prescolarilor