Economist facturare si comenzi

CLARISMART CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre parteneri, o persoana pentru postul de Economist_ facturare si comenzi.

Descriere post:

- Preia datele din documentele primare si le introduce in sistemul informatic
- Trimite comenzile la furnizori
- Verifica conformitatea datelor prelucrate/ introduse in baza de date cu cele din documentele primare
- Semnaleaze abaterile/ neconformitatile si contribuie la aplicarea procedurilor de corectare
- Realizeaza activitati administrative

CERINTE

Cerinte

- studii superioare economice
- experienta anterioara pe un post similar
- cunostinte operare PC (Word, Excel)
- viteza si acuratete in tastare la prelucrarea informatiei
- persoana atenta la detalii, meticuloasa

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- salariu fix
- tichete de masa
- program intr-un singur schimb de la 8.00-17.00

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul la adresa de e-mail office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal