Economist

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Gestionarea activitatii financiare;
• Gestionarea listelor de preturi, a diferentelor de pret, solduri scadente, efectuarea platilor, urmarirea scandentelor de plata, rapoarte venituri si cheltuieli;
• Verificarea contractelor;
• Implementarea programelor noi de contabilitate;
• Realizarea deontarilor cu statul;
• Gestionarea procesului de importuri;
• Coordonarea unei echipe formate din 3 - 5 persoane;
• Mentinerea legaturii cu firma care ofera servicii de contabilitate.

CERINTE

• Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
• Cunostinte de contabilitate;
• Experienta anterioara in coordonare;
• Persoana flexibila, deschisa, dinamica, orientata spre gasirea solutiilor.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.