Economist

Canova CCM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contabilizeaza si inregistreaza facturile emise de furnizori pentru bunurile livrate ori serviciile prestate companiei;
- tine evidenta trezoreriei
- emite facturile de vanzare si documentele specifice de expeditie catre clientii companiei;
- verifica solduri de plata/incasare cu colaboratorii si tine evidenta acestora;
- urmarirea si verificarea platilor catre furnizori si a incasarilor de la clienti;
- tine evidenta dosarelor de personal;

CERINTE

-Studii superioare terminate
-persoana foarte organizata
-Receptiva, responsabila si atenta la detalii
-Bune cunostinte de utilizare MS Office ,in special excell
-cunoasterea programului saga soft;

BENEFICII OFERITE

- se ofera pachet salarial motivant, corelat cu nivelul de competenta al candidatului selectat;
- lucru intr-o echipa tanara.

Societatea este specializată în realizarea lucrărilor de construcţii, antrepriză generală, structuri din beton-armat, finisaje - exterioare şi interioare, reabilitări clădiri existente cu materiale şi tehnologii moderne ce corespund standardelor de calitate impuse în executarea construcţiilor civile.