Economist

sc vipublic com advertising srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Înregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile
- Arhivarea in bune conditii a documentelor financiar- contabile
- Mentine relatia, cu administratia financiara si cu celelalte institutii (ITM, Casa de pensii, etc.).
- Intocmirea documentelor necesare efectuarii operatiunilor bancare (instrumente si mijloace de plata)
- Inregistreaza extrasele bancare lei/valuta
- Resurse umane

CERINTE

- experienta in contabilitate de minim 5 ani
- cunostinte de utilizare a programului SOFT PRO constituie avantaj
- bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- studii superioare financiar- contabile
- permis de conducere categoria B
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, tichete de masa

DESCRIEREA FIRMEI

companie nationala de productie publicitara