Dispecer service

Zass Proteus & CO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI :
- gestionarea apelurilor de la clienti;
- inregistrarea reclamatiilor;
- programarea rutelor pentru echipele de interventii;
- efectuarea comenzilor de piese si a documentatiilor necesare;
- intocmire documente contabilitate primara: receptii, facturi, chitante, dp, registru casa;
- arhivare documente.

CERINTE

CERINTE :
- experienta intr-o pozitie similara - minim 1 an;
- cunostiinte tehnice;
- cunostiinte contabilitate primara;
- limba engleza nivel mediu;
- bune abilitati de comunicare;
- persoana foarte ordonata, calma si cu rezistenta la stres;
- atentie distributiva;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII :
- Pachet salarial atractiv;
- carieră in cadrul unei companii centrate spre profesionalism, performanţă şi calitatea serviciilor.

Companie de comert si distributie la nivel national, de produse electronice si electrocasnice.