DISPECER/DISPONENT

HARTLTRANS ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hartl Grup are o experienţă de peste 45 ani în domeniul transporturilor şi vă oferă o viziune modernă asupra acestui domeniu.

Suntem mai mult decât o firmă de transport: noi suntem partenerul D-voastră de incredere când este vorba despre managementul logistic complet al transporturilor D-voastră. Suntem un partener flexibil care pune lucrurile în mişcare. Indiferent ce, indiferent când şi indiferent unde.

Recrutam pentru compania noastra DISPECER/DISPONENT transport
- organizarea, coordonarea activitatilor de transport
- ofera informatii cu privire la operatiile de incarcare, descarcare
- coodonare soferi, ofera indicatii in ceea ce priveste rutele stabilite

CERINTE

Limba germana - conditie obligatorie
Limba engleza

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Wir sind eine österreichische Transportfirma mit Niederlassung in Timisoara.

We are an austrian transport company with a branch office in Timisoara.