Director Regional - Representant cooperarea in vanzare

Coulomb Sys Gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru produsul nostru interesant cautam parteneri independenți de vânzări motivate, pentru o activitate extrem de profitabilă de vânzări.

Mai mult eficiența energetică cu exclusivă "ES transformer" - modulul de economisire a energiei.

Compania Coulomb Sys GmbH Austria este construirea unei rețele de distribuție în România.

De la lansarea sa în 2012, o mulțime de clienți din Austria și Germania s-au convins de beneficiile "ES-Transformer". Clientii nostri provin din toate domeniile de producție / industriale, comerciale, de catering.

CERINTE

Pentru piata de distributie la nivel national cautam in toate regiunile din România angajați și parteneri de distribuție.

Tu, ca un viitor consultant de "ES-Transformer" - prezinti clientilor noștri potențiali la nivel local soluția noastră inovatoare.

Experienta in vanzari constituie un avantaj.

-dorinta de a învăța, responsabilitate și spirit antreprenorial. Un aspect convingător și abilități de comunicare

BENEFICII OFERITE

Oferim o colaborare foarte profitabilă în calitate de agenți independenți sau agenți pentru (licență de comerț este necesar) și potențialul câștig excelent.

Aplica acum online cu CV-ul și o fotografie - pentru un viitor de succes impreuna!

Mail: transformer.ro@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Handelsfirma - Austria - Import Export
pentru romania