Director Regional

Innerlook

Job expirat

RESPONSABILITATI

 initiaza, implementeaza si gestioneaza proiecte de dezvoltare la nivelul agentiilor de pariuri sportive din cadrul zonei alocate;

 coordoneaza, monitorizeaza si controleaza activitatea agentiilor subordonate;

 controleaza si verifica respectarea procedurilor si standardelor stabilite de companie;

 intocmeste si prezinta managementului spre analiza rapoarte de profitabilitate si rentabilitate privind activitatea agentiilor de pariuri sportive din aria sa de responsabilitate si propune masuri de imbunatatire;

 efectueaza demersuri in vederea obtinerii autorizatiilor necesare bunei desfasurari a activitatii punctelor de lucru coordonate;

 colaboreaza cu Departamenul de resurse umane in vederea asigurarii necesarului de personal in agentiile pe care le coordoneaza;

 monitorizeaza continuu derularea activitatii in agentiile alocate (personal, vanzari).

CERINTE

 studii superioare;

 experienta in coordonarea unei echipe de minim 3 ani
in domenii precum: retail/vanzari/ servicii cu clientii;

 permis de conducere cat. B (de minim 3 ani);

 cunostinte avansate de MS Office;

 persoana dinamica, intreprinzatoare;

 aptitudini de comunicare foarte bune;

 persoana matura, capabila sa ia decizii in mod rational;

 abilitati de negociere;

 capacitate de analiza, planificare si evaluare;

 atitudine proactiva si orientare spre rezultate;

 capacitate de mobilizare si motivare a echipei;

 disponibilitate pentru deplasari si efort prelungit.

BENEFICII OFERITE

 salariu motivant;

 telefon mobil;

 laptop;

 masina de serviciu;

 bonusuri in functie de performanta;

 training de specialitate;

 oportunitati de avansare;

 mediu de lucru tanar si dinamic.