DIRECTOR MAGAZIN - Paid Management Training Program

EPS-APFR

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Care sunt beneficiile pe care ți le aduce acest program de excelență în management și antreprenoriat feminin?

CERINTE

Îți dorești o funcție de management?
Vino la ȘCOALA NAȚIONALĂ A FEMEILOR MANAGER și înscrie-te ACUM la Programul Centrul de Excelență în Promovarea Femeii pe poziții calificate și înalt calificate în Sectorul Comercial.
Poți fi și TU una dintre participantele la program!
Dacă…
Ai o experiență de minim 1 an în asumarea unor atribuții de conducere
Ai studii liceale sau superioare finalizate
Îți dorești să obții o funcție de middle management

Te poți înscrie…
Accesând www.snfm.ro completezi și trimiți formularul de înscriere.

BENEFICII OFERITE

 Formare profesională autorizată și gratuită
 Membru într-o rețea profesională a femeilor manager
 Abilități specifice de management
 Experiență practică în unități comerciale competitive
 Oportunități de angajare și antreprenoriat în piața de retail
 Un profil psihologic individual care atestă competențe profesionale de specialitate
 Asistență în vederea deschiderii unei afaceri
 Servicii de cazare, masă și transport gratuit
 Parcurgerea unui program de inovație și excelență la nivel național

Unde se desfășoară cursurile?

Cursurile de perfecționare se desfășoară numai la sediul Școlii Naționale a Femeilor Manager din strada 1 Decembrie, nr. 69, Timișoara, județul Timiș, în perioada septembrie 2014 – septembrie 2015.

Telefon / Fax: 0356 108 800
Email: contact@snfm.ro
Website : www.snfm.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Cursuri