Director Dermato-Cosmetice (TM)

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o prezenta de peste 20 de ani in industria dermato-cosmeticelor, un important producator de preparate naturale pe piata romaneasca si internationala, profilat pe cercetarea plantelor si extractelor din plante a florei Romaniei. Imaginea companiei este reflexia calitatii prin laboratorul de cercetare unde lucreaza cei mai de seama specialisti in domeniu.
Cautam un Director/Administrator care sa conduca aceasta societate, cu o pregatire in domeniul cerectare si inovare, medicala, tehnica sau management/economic

Responsabilitati:
- Stabileste obiectivele de dezvoltare ale firmei, in concordanta cu strategia elaborata de AG
- Identifica oportunitati de afaceri
- Reprezinta firma in relatiile protocolare cu furnizorii, clientii si alte organisme/organizatii cu impact real/potential asupra rezultatelor firmei
- Asigura managementul firmei
- Asigura reteaua de relatii necesara dezvoltarii activitatii firmei

CERINTE

- Nivel de studii: studii superioare :medicale, tehnice, cercetare etc.
- Cursuri de pregatire: management, finante, vanzari, legislatie
- Experienta: min. 3 ani in conducerea unei societati comerciale
- Spirit organizatoric
- Cunostinte de management
- Cunostinte privind tehnici de negociere
- Cunoasterea in profunzime a pietei locale
- Cunoasterea generala a mediului de afaceri romanesc
- Cunostinte minime de contabilitate primara
- Cunoasterea legislatiei in domeniu

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv – la angajarea pe termen nedeterminat
- Transport asigurat in interesul firmei
- Bonuri de masa lunare

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!