Design Engineer

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Proiecteaza produselor în functie de cerinţele clientului, luând în considerare: posibilitatea liniei tehnologice proprii şi aspectele financiare;
• Furnizeaza date prime pentru calcularea pretului şi costului de productie;
• Isi mentine si imbogateste in permanenta cunostintele privind proiectarea, aplicarea operativa a politicilor de design;
• Raspunde de aducerea la indeplinire a obiectivelor stabilite de superiorul ierarhic;
• Raspunde de certitudinea datelor si informatiilor solicitate de conducerea companiei si ofera aceste date in termenele stabilite;
• Anticipeaza problemele la clienti si ofera raspuns la solicitarile acestuia intr-un timp agreat;
• Dezvolta produse si solutii prin actiuni comune la client;
• Ofera solutii reciproc avantajoase, in termeni de profitabilitate si conceptie produs, pentru client si companie;
• Comunica activ si se implica in gasire de solutii in cadrul companiei pentru necesitatile clientului(networking);
• Ofera suport tehnic si informational la implemetarea noilor produse.

CERINTE

• Experinta in domeniu (2-3 ani) ;
• Limba Engleza –nivel conversational;
• Cunoasterea programului AUTOCAD sau a altor programe similare;
• De preferat, background in mecanica industriala sau design de produs.

BENEFICII OFERITE

• Transport asigurat;
• Bonuri de masa;
• Posibilitatea de perfectionare profesionala (workshopuri, traininguri);
• Decontari activitati sportive si de relaxare.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.