De la 1700 Euro Sofer profesionist - Transport marfa - Comunitate

Nedroma Transport S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam soferi profesionisti pentru transport marfa pe comunitate.Olanda, Belgia, Franta
Se lucreaza minim 6 saptamani pe comunitate si pauze in Romania.
Pentru informatii suplimentare:
Contact(limba romana):0040 755779291 +31 655463846

CERINTE

Cautam soferi care indeplinesc urmatoarele conditii:

-Carnet de conducere categoria B,C,E.
-Cunoasterea la nivel conversational a unei limbi de circulatie internationala(engleza si/sau germana). Cunoasterea limbii olandeze constituie un avantaj.
-Experienta de cel putin 1 an in conducerea de autovehicule in trafic international de marfa.
-Fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat.
-Fara cazier judiciar.
-Atestat sofer profesionist transport marfa.
-Card tahograf.
-ADR.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim (salar, bonusuri, beneficii 1700 Euro ):
-Salarizare fixa
-Diurna in euro/zi
-Transportul (dus-intors) in Olanda.
-Spatiu amenajat la garaj pentru sofer.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport marfa cu capital olandez.