Curs MANAGER PROIECT

R&B Consulting S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Detalii curs: Ocupatia de Manager Proiect este solicitata pe piata muncii si este regasita in organigramele multor firme. Ocupatia Manager Proiect are [COR: 242101]. Competentele dobandite in urma cursului de Manager Proiect asigura respectarea prevederilor contractuale ale proiectului, precizarea cerintelor proiectului, conducerea implementarii proiectului, identificarea si analizarea riscurilor si precizarea actiunilor de control al riscurilor pentru oameni, proprietati si mediu, orientarea muncii echipelor si indivizilor pentru realizarea obiectivelor organizationale si de proiect, estimarea resurselor necesare proiectului, identificarea surselor si elaborarea programelor pentru proiecte, precum si asigurarea resurselor operationale pentru proiect.
Cui se adreseaza cursul de Manager Proiect?
Persoana care doreste sa devina Manager Proiect trebuie sa fie absolventa de studii superioare.

Cursul dureaza 120 de ore si costa 600 RON (platibil in rate)

Contact:
R&B Consulting
Telefon: 0356.88.10.80
E-mail: cfpa.profm@gmail.com
www.cursuriadulti.ro

CERINTE

Studii superioare

Telefon: 0356881080