Cu sau fara experienta Timisoara

Confidential

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Selectam candidati in Timisoara:
- intre 25 si 45 ani
- bune abilitati de relationare
- persoane ambitioase si pozitive
- aspect fizic placut, ingrijit
- persoane care in prezent AU un loc de munca si cauta o oportunitate care sa le ocupe foarte putin timp si sa le imbunatateasca castigurile.
- persoane care au orientare spre oportunitati de afaceri
- obligatoriu sa locuiesti in Timisoara
- obligatoriu sa fi deschis la minte
- sa fi deschis si dispus sa inveti lucruri noi, instruibil

CERINTE

Candidatii care sunt avantajati datorita domeniului:
- manageri, directori vanzari, agenti, reprezentati vanzari, parteneri la bursa, parteneri care fac networking, management, administratori de baruri, oameni de afaceri, imobiliare, brokeri, asiguratori

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- contract colaborare termen lung, posibilitatea de a face cariera, castiguri motivante in comisionare care pot ajunge si la 5000 ron pe luna, posibilitatea sa ai afacerea proprie cu investitie foarte mica.
Nu trebuie sa vindeti produse sau asigurari.