COORDONATOR OPERATIUNI DEPOZIT

Ams Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si asistarea la desfasurarea procesului de preluare/ predare marfa import/ export, in principal, pentru activitatea de coletarie;
-Verificarea procesului de manipulare, scanare, securizare si/sau depozitare marfa;
- Urmarirea inscriptionarii, cantarirea , corelarea coletelor conform documentelor primite;
- Asigurarea transportului marfii din depozit catre destinatii prin flota companiei sau terti;
- Procesarea si transmiterea interna a comenzilor care ajung in atentia lui.

CERINTE

Candidatul ideal
-Experienta in domenii precum: Logistica, Transporturi, Servicii vamale, Import-Export;
- Studii superioare;
- Cunostinte de Aviation Security – constituie un avantaj;
- Abilitati de leadership: stabilirea prioritatilor, capacitatea de a lua decizii intr-un timp limitat, de a stabili obiective si de a monitoriza procesele de lucru;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Permis auto categoria B;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
Descrierea jobului

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv + tichete de masa
- Prime ocazionale
- Spor de noapte
- Transport decontat

Program de lucru:

-Se lucreaza in doua ture:
- o saptamana de dimineata
- o saptamana de dupa-masa

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare