Controlor de calitate pentru masina de masurat 3D

Camiline Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea măsurătorilor speciale -lucrari de masurare tridimensionala pe masina de masurat 3D-asigurând calibrarea tuturor echipamentelor de măsură şi control utilizate în producţie şi elaborarea analizelor statistice.

CERINTE

Aptitudini de utilizare masina de masurat in coordonate (3D).
Cunostinte temeinice de desen tehnic, abateri si tolerante , familiarizat cu principalele aparate si instrumente de masura si control 3 D utilizate in industria prelucratoare a metalelor
Experienta in masurarea pieselor
Disponibilitate la lucru in program prelungit
Rezistenta la conditii de stres
Mobilitate pentru misiuni la sediul clientului

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial

Camiline Consulting este o agentie de recrutare si plasare de personal din Timisoara. Oferim servicii de evaluare a competentelor profesionale, servicii de sanatate si securitate in munca.