CONTABIL – TIMISOARA

Professional HR Agency

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie din domeniul Alimentatiei Publice in Timisoara, cautam o persoana motivata, dinamica, flexibila, deschisa pentru munca in echipa, stabila, dispusa sa duca la bun sfarsit sarcinile, sa se implice in toate etapele, dornica sa invete si sa se dezvolte profesional.
Responsabilitatile principale includ:
- Inregistreaza, zilnic, toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile;
- Responsabil de inregistrarile contabile (casa, banca, facturi interne/externe, deconturi de cheltuieli, stocuri, mijoace fixe etc);
- Responsabil de calculul salariilor, precum si a taxelor aferente acestora;
- Intocmeste documentele necesare efectuarii operatiunilor bancare (instrumente si mijloace de plata);
- Realizeaza diferite rapoarte periodice.

CERINTE

Cunostinte:
- Studii superioare, profil economic;
- Experienta in contabilitate de minim 3 ani;
- Experienta in contabilitate domeniul alimentatie publica (restaurant/fast-food/bar) sau productie constituie avantaj;
- Cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romanesti;
- Foarte bune cunostinte si experienta in Word si Excel;
- Experienta de lucru cu sistemul de contabilitate GBusiness e un plus.

Abilitati:
- Capacitate de organizare si planificare;
- Meticulozitate si acuratete;
- Spirit analitic, lucru in echipa, seriozitate, stabilitate.

Va rugam sa trimiteti CV-ul direct la adresa: dbajenescu@professional.com.ro

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1
Tel.: +40 21 314.69.30
E-mail: office@professional.com.ro

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404
Tel./Fax: + 373 22 439781
Tel: +373 22 449978
E-mail: professional-md@professional.md

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4
Tel: +359 2 489 44 65
Fax: +359 2 489 12 00
E-mail: professional-bg@professional.bg