CONTABIL PRIMAR (TIMISOARA)

Payout Payroll Outsourcing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Payout Payroll este in cautarea persoanei potrivite pentru postul de Contabil Primar, pentru clientul sau din domeniul prelucrarii masei lemnoase. Daca esti interesat de aceasta oportunitate astept cv-ul tau pe madalina.colea@payout.ro cu mentiunea pozitiei pentru care aplici.

Persoana ideala este o fire analitica, ordonata, responsabila si cu obiective clare pe termen lung in domeniul contabilitatii.

Responsabilitati:
- Intocmirea si inregistrarea documentelor de contabilitate primara;
- Centralizarea documentelor din punctul de lucru;
- Participarea la tinerea evidentei contabile primare;
- Raportarea contabila si alte situatii solicitate de catre management;
- Respectarea reglementarilor contabile si fiscale in vigoare;
- Respectarea procedurilor interne ale companiei;

CERINTE

Cerinte:
- Studii superioare in domeniul economic;
- Experienta relevanta in contabilitate primara cel putin 1 an;
- Cunostinte de operare in Excel;
- Limba engleza – cel putin nivel mediu;
- Limba italiana - reprezinta avantaj;
- Experienta in folosirea software SAGA;
- Permis de conducere B si autoturism propriu - obligatoriu;
- Serios, responsabil
- Proactiv
- Atent la detalii

PayOut este o companie specializata in externalizarea serviciilor operationale din departamentul de resurse umane. Avand birouri in Bucuresti, Timisoana sau Cluj Napoca, Payout a castigat increderea a peste 120 companii client. Serviciile noastre se refera la: servicii calcul salarial si administrare personal, conslutanta (codul muncii, taxe, expati, formulare europene etc), recrutare.