Contabil/Economist

SC Proexib Instal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In vederea extinderii departamentului financiar contabil al firmei cautam o tanara dornica sa invete si sa acumuleze experienta in domeniul contabil si financiar.

CERINTE

Candidatul trebuie sa fie absolvent de studii superioare promotia 2015 si sa nu fi avut raporturi contractuale de munca pana in prezent. Cautam o persoana ambitioasa si dorinica sa acumuleze experienta, comunicativa si rezistenta la stres. Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala si un nivel mediu de folosire a MS Office constituie un avantaj. Cunoasterea programului SAGA constituie un avantaj

Suntem o firma in continua dezvoltare si dorim sa ne marim echipa de profesionisti. Noua colega va avea posibilitatea de a lucre intr-o companie tanara, cu un colectiv tanar dar extreme de competent, interactionand zilnic cu personae si situatii din care va invata si se va dezvolta atat profesionat, cat si personal