Consultanti Vanzare parafarmaceutice- Premium Brand (Timisoara)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanti vanzare produse parafarmaceutice cu studii sau cunostinte in biochimie, farmacie, nutritie, pentru magazinele din Bucuresti si Timisoara.

Promovare si distributie, brand american de produse parafarmaceutice, in retea de magazine de profil, situate in mall-uri.

Descrierea postului:
- Activitate de consultanta pentru clientii magazinelor situate in mall-uri;
- Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
- Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
- Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
- evidenta incasarilor.

CERINTE

- Studii superioare sau medii, specializare- farmacie, biotehnologii, chimie, nutritie- reprezinta un real avantaj ;
- Experienta pe o pozitie de- consultant cosmetic, inginer chimist, promoter produse cosmetice, suplimenti, beauty adviser etc;
- cunostintele in domeniul farmaceutic, biotehnologiilor, medicinei naturiste- reprezinta un real avantaj;
- Limba engleza nivel mediu/bun;
- Capacitate de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

- Munca intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa;
- Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes;
- Pachet salarial- parte fixa+ comision din vanzari + bonus in functie de performanta;
- Programe de training.

Detalii: www.qlt.ro
office@qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.