Consultant Vanzari Mobila TIMISOARA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING recruteaza pentru un important Client – producator de mobila avand retea de showroom in toata tara:

CERINTE

CERINTE:
• Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat;
• Initiativa, perseverenta, simtul detaliului;
• Cunostinte de utilizare PC (MS Office) - nivel mediu;
• Abilitati de comunicare si putere de convingere;
• Flexibilitate si deschidere la sugestii;
• Interes pentru maxima satisfactie a clientilor;
• Capacitate de a lucra in echipa.

RESPONSABILITATI:

• Consilierea clientilor la nivel de showroom privind varianta optima de mobilier si furnizarea de informatii complete asupra produselor si serviciilor;
• Oferirea celor mai bune solutii tehnice si estetice in vederea configurarii mobilierului, accesoriilor si electrocasnicelor;
• Realizarea unei situatii clare si corecte a situatiei clientilor consiliati;
• Intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii si livrarii produselor;
• Cunoasterea foarte buna a produselor comercializate, a conditiilor de acceptare si de lansare a comenzilor, a conditiilor de plata si livrare;
• Respectarea procedurilor, normelor si reglementarilor interne.
• Participa in mod activ la realizarea obiectivului de vanzari al magazinului.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

• Pachet salarial competitiv format din salariu fix, bonusuri stabilite pe criterii de performanta (schema de motivare) + BONURI DE MASA
• Dezvoltare personala prin cursuri de specialitate.

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.