Consultant Vanzari B2B

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- crearea de conturi pentru companii
- vanzarea catre propriul portofoliu de companii (poate fi catre B2B sau B2D)
- vanzarea produselor din magazin catre clienti (clientii care ii aduci pentru a ne vizita magazinul si depozitul)

CERINTE

- cunostinte tehnice foarte bune de IT (hardware)
- experienta in vanzari catre persoane juridice, preferabil in domeniul IT sau domenii conexe.
- experienta in vanzari IT
- experienta in vanzarea de servere, retelistica.

BENEFICII OFERITE

- salariu de baza, telefon, laptop.
- in functie de performante: bonus de echipa, bonus personal pentru performanta, masina.
- efectuam numeroase traininguri de vanzari, tehnice interne lunar si 2 x traininguri anuale cu speackeri internationali.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.