Consultant Software

Link Data Business Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job full-time consultant software.
Cunostinte de contabilitate primara / financiara.
Descrierea jobului:
-mentinerea relatiilor cu actualii clienti
-oferirea de suport in utilizarea aplicatiilor
-oferirea de training pentru utilizatorii / clientii noi

CERINTE

Descrierea candidatului:
-persoana comunicativa;
-studii medii / superioare (de preferinta economice)
-cunostinte medii de operare PC
-capacitate de a lucra in echipa
-flexibilitate, dinamism, autoorganizare

BENEFICII OFERITE

Bonus pentru clienti noi implementati / preluati.
Bonus pentru performanta echipa.

Companie specializată în crearea de soluții software personalizate pentru managementul afacerilor. Soluțiile pe care le propunem sunt date de programe personalizate de gestiune a diferitelor activități specifice în cadrul afacerilor din domeniul productie, retail, depozite de mărfuri, distribuție, baruri și restaurante.