Consultant proiecte pe fonduri europene

Direct Land Investments

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma in dezvoltare ofera un job de consultant intern pentru proiecte pe fonduri europene. Candidatul ideal are experienta in gestionarea, scrierea sau implementarea proiectelor pe fonduri, este atent la detalii si capabil sa lucreze sub presiune. Printre atributii, se numara:
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Prezinta oferta de servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
- Stabileste prioritati
- Realizarea si prezentarea bugetelor esimative catre client
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
- Realizarea documentelor interne specifice
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti

CERINTE

- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Studii superioare de finalizate
- Minim 1 an experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

www.agrifarmland.com