CONSULTANT PROGRAMATOR ERP – C#.NET

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Analiza, din punct de vedere tehnic, a proiectelor de implementare ERP si a necesitatilor clientului;
• Programarea in mediu C#;
• Proiectare si executie structuri noi de date;
• Implementare software ERP in organizatiile clientilor;
• Instalare si configurare ERP in concordanta cu nevoile clientilor,
• Acordare de servicii suport/mentenanta clientilor.

CERINTE

• Studii superioare;
• Experienta de programare in limbaj C# pentru .NET 2008 - 2010;
• Persoana meticuloasa, cu spirit didactic, initiativa, abilitati bune de organizare si orientare spre client;
• Experienta in domeniul ERP constituie avantaj;
• Cunoasterea SQL constituie avantaj;
• Cunoasterea unor aplicatii si concepte economice constituie avantajș
• Consitutie de asemenea avantaje: disponibilitatea pentru deplasari; detinerea permisului categoria B.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
• Posibilitati de dezvoltare profesionala;
• Pachet de beneficii motivant;
• Posibilitatea de lucru intr-o echipa dinamica.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.